НОВИНИ

ГПУ з'ясовує роль регіонала Лук'янова у захопленні мерії в Харцизьку

Прокуратура з'ясовує, чи брав народний депутат від фракції Партії регіонів Владислав Лук'янов участь у захопленні мерії Харцизька Донецької області. Про це повідомив в.о. генпрокурора України Олег Махніцький в ефірі 5 каналу.

"На сьогоднішній день по ньому розглядається питання щодо можливості притягнення до відповідальності", - сказав він, відповідаючи на питання про те, чи пербуває у полі зору прокуратури Лук'янов, який помічений під час захоплення мерії Харцизька.

Також Махніцький пообіцяв, що ГПУ дасть оцінку закликам, які звучали на надзвичайному з'їзді депутатів усіх рівнів Донецької області.

"Були різні висловлювання, різні заклики, кожному з цих закликів буде даватися правова оцінка", - сказав він.

Водночас, за його словами, прийнята резолюція "була більш-менш лояльною", але оцінка буде даватися і цьому документу.

"Якщо будуть убачатиметься ознаки кримінального правопорушення, то відповідно буде відкрито кримінальне провадження", - додав Махніцький.

Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що 13 квітня у місті Харцизьку Донецької області захоплено будівлю міськради, встановлено прапор «Донецької народної республіки», а на сходах його будівлі народний депутат від Партії регіонів Владислав Лук`янов закликає мітингувальників до федералізації.

Як відомо, 16 квітня донецькі регіонали ухвалили резолюцію на екстреному з'їзді депутатів усіх рівнів, в якій вимагають від влади провести референдум з питань мови та повноважень регіонів, а від сепаратистів - скласти зброю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.