НОВИНИ

Донецькі регіонали закликають сепаратистів звільнити будівлю ОДА

Роботу Донецької обласної державної адміністрації та обласної ради потрібно відновити. Про це 9 квітня на прес-конференції заявив голова Донецької обласної організації Партії регіонів, народний депутат України Микола Левченко.

"Хочу звернутися до тих, хто виходить на площі з різними вимогами. Хтось каже про мову, хтось про федералізацію, хтось про децентралізацію, хтось про єдину Україну, хтось кличе на допомогу сусідню державу. Ми зараз не будемо обговорювати ці позиції, ми повинні поважати закони і життя громадян України", - заявив Левченко.

Він також згадав, що особисто приїжджав і зустрічався з сепаратистами в Донецьку.

"Я звертаюся до тих, хто зайняв будівлю Донецької ОДА. Вам необхідно покинути будівлю, щоб відновилася робота адміністрації", - сказав Левченко.

Він підкреслив, що не згоден з захопленням адміністративних будівель.

Як повідомлялось, раніше народний депутат Сергій Тігіпко заявив, що у Луганську будівлю управління СБУ захопили не сепаратисти чи терористи, а «звичайні люди», у яких «багато зброї».

Нагадаємо, 6 квітня у Донецьку учасники сепаратистського проросійського мітингу захопили будівлю облдержадміністрації.

7 квітня сепаратисти проголосили створення так званої Донецької народної республіки. Депутати міськради та облради у відповідь заявили, що загарбники будівлі не представляють інтереси ні міста, ні області та не мають жодних повноважень, тому їхні рішення не мають ніякої сили.

У свою чергу Комітет патріотичних сил Донбасу (КПСД) вирішив скасувати рішення про створення "Донецької республіки", у зв'язку з не підтримкою такого рішення населенням регіону.

 

Читайте також Експерт: "лікувати" Схід України від сепаратизму потрібно у кілька етапів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.