НОВИНИ

"Влада" Криму планує розформовування українських військових частин

Голова нелегітимної Верховної Ради Криму, перейменованої в Державну Раду, Володимир Константинов заявив, що українські військові частини на території півострова підлягають розформуванню. Про це він заявив 17 березня після сесії парламенту Криму.

"Все, що знаходиться тут, на території, ми, безумовно, націоналізуємо. Частини будуть розформовані. Ті, хто захоче жити тут - будь ласка. Хто захоче прийняти присягу - ці питання також будуть розглядатися. Відбуватиметься нормальний процес реорганізації", - підкреслив Константинов.

Відповідаючи на питання про подальшу долю військовослужбовців Міністерства оборони України, він зазначив, що "вони мають можливість потрапити в нормальну, серйозну армію, отримувати хорошу, гідну зарплату і служити нашій Батьківщині".

Раніше повідомлялося про те, що Верховна Рада Криму проголосила півострів незалежною суверенною державою - Республікою Крим. Відповідну постанову "Про незалежність Криму" Рада ухвалила на позачерговому пленарному засіданні. Також парламент Криму змінив назву на Державна Рада Республіки Крим і встановив кордони республіки.

Крім того, стало відомо, що російські військові поставили українським прикордонникам відділів "Чорноморське", "Євпаторія" і " Севастополь", які відмовилися присягнути на вірність новій владі, ультиматум про виселення разом з сім'ями зі службових квартир.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.