НОВИНИ

Комісія з кримського "референдуму" порахувала три чверті бюлетенів. За приєднання до РФ 95,7%

Після підрахунку голосів на 75% дільниць на "референдумі" в Криму за приєднання півострова до Росії нібито проголосувало 95,7% виборців. Про це заявив голова комісії з проведення референдуму Михайло Малишев.

"Всі 100% бюлетенів підраховані на трьох чвертях виборчих дільниць. За приєднання Криму до Росії висловилися 95,7% виборців", - сказав Малишев.

Він зазначив, що проти проголосувало 3,2%, визнані недійсними 1,1% бюлетенів.

За словами Малишева, остаточний результат підрахунку голосів на всіх дільницях буде оголошено о 9:00 понеділка, 17 березня.

Як відомо, у Криму сьогодні відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК.

Згідно із оприлюдненими даними Республіканського інституту політичних та соціологічних досліджень, у Криму 93% учасників так званого "референдуму" проголосували за приєднання АРК до Російської Федерації.

Комісія з проведення референдуму відзвітувала, що явка людей під час "плебісциту" перевищила 80%.

США і Євросоюз уже назвали кримський "референдум" нелегітимним. Тим часом, у Росії вважають, що голосування у Криму відповідає нормам міжнародного права.

За даними прес-служби УДАР, у Криму скриньки для голосування носили по квартирах, змушуючи людей брати участь у "референдумі".

На думку голова Комітету виборців України Олександра Черненка, високу явку на "референдумі" у Криму забезпечили махінації зі списками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.