НОВИНИ

У Феодосії морські піхотинці України не погодились на ультиматум росіян скласти зброю

Морським піхотинцям ВМС України заступник командувача Південним військовим округом і заступник командира 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ, які перебувають зараз біля КПП бригади українських морпіхів, пред'явили ультиматум скласти зброю, проте українці не погодились. Про це повідомив експерт і підполковник Василь Садовський.

«Мені подзвонив Ростислав Ломтенко, заступник командира з виховної роботи бригади морської піхоти в Феодосії. Морським піхотинцям дали всього годину на виконання ультиматуму – скласти зброю і здати росіянам склади. Вимоги виставляють і умовляють і вмовляння ведуть заступник командувача Південним військовим округом і заступник командира 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ. Українські морські піхотинці просять журналістів терміново прибути до Феодосії, щоб бути свідками озброєного напад, який здійснюється російськими військовими вже без всякого сорому, під командуванням високого воєначальника – заступника командувача Південним військовим округом РФ», - йдеться в повідомленні

Тим часом особовий склад 1-го батальйону морської піхоти ВМС України у Феодосії на загальних зборах прийняв рішення стояти за Україну до останнього матроса.

«Думка батальйону єдина - залишатися вірними присязі. Росіяни пропонували скласти зброю і продовжувати службу, ми не погодилися», - сказав військовослужбовець батальйону Анатолій Мозговий.

Зараз, за ​​його словами, біля КПП стоїть група людей в цивільному одязі, «можливі провокації».

Батальйон морської піхоти ВМС України , який базується у Феодосії, заблокований озброєними людьми і козаками. Від морпіхів вимагають скласти зброю.

Відзначимо, батальйон морської піхоти розташований у Феодосії, КПП – біля міського стадіону.

Морські піхотинці просять представників ЗМІ, які сьогодні працюють на півострові, висвітлюючи окупацію Криму, терміново прибути на місце події для фіксації злочину - збройного нападу на військовий підрозділ ВС України.

Як повідомлялось, російські військові намагаються штурмувати українську частину в Севастополі.

Тим часом, за повідомленнями джерел, у Криму російські військовослужбовці, погрожуючи застосувати зброю, вивозять із військових частин Збройних Сил України автомати, пістолети та набої, а невідомі "переговорники" пропонують українським військовим скласти зброю і перейти на бік "законної влади Криму".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.