НОВИНИ

Голова Меджлісу покладає надії на росіян, що протестуватимуть проти війни, та міжнародне співтовариство

Глава Меджлісу Рефат Чубаров закликав мешканців Криму зберігати спокій та не піддаватися провокаціям. Про це він сказав сьогодні під час брифінгу, повідомляє прес-секретар Меджлісу Лейла Муслімова в Facebook.

"Цілком очевидно, що останні 2-3 дні мешканці Криму - росіяни, українці, кримські татари, люди різних національностей опинилися в зовсім інших для них незвичних умовах і ці умови вселяють у кожної людини, яка зараз перебуває в Криму, тривогу за свою сім'ю, за своїх дітей і в цій ситуації я визнав за необхідне ще раз з вашою допомогою сказати про те, що Меджліс кримськотатарського народу, регіональні та місцеві меджліси, активісти громадянського суспільства, імами на місцях робили і будуть докладати всіх зусиль для нейтралізації будь-яких спроб провокацій у кримському суспільстві, які б допустили можливість ескалації ситуації в Криму", - зазначив він.

Водночас Чубаров вважає, що є два шляхи виходу з ситуації:

(залишилися) дві сторони, які ще можуть запобігти катастрофі: власне громадяни РФ, якщо вийдуть на мітинги проти війни, та міжнародне співтовариство, якщо знайде адекватні заходи в найближчі кілька годин".

Нагадаємо, сьогодні Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.