НОВИНИ

Шульц: Після закінчення кризи в Україні ЄС може підписати асоціацію

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц заявляє, що ЄС готовий підписати Угоду про асоціацію відразу після врегулювання кризи в Україні. Про це в ексклюзивному інтерв'ю УНІАН заявив президент Європейського парламенту Мартін Шульц.

"ЄС готовий підписати угоду про асоціацію включно з глибокою та всеосяжною ЗВТ як тільки буде врегульовано політичну кризу і будуть виконані необхідні умови, які були узгоджені перед вільнюським самітом "Східного партнерства", - сказав Шульц.

"Не буде нових перепон чи нових умов на шляху до підписання. Ми в Євросоюзі тримаємо своє слово і очікуємо, що так само будуть діяти і наші партнери", - додав президент ЄП.

Нагадаємо, 21 листопада своїм розпорядженням уряд України призупинив підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС та постановив відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу. Це рішення викликало масові акції протесту в Україні.

13 грудня Янукович заявив, що Угода про асоціацію з Європейським Союзом була підготовлена з порушенням національних інтересів, тому відповідальні за її розробку будуть усунені від роботи або зовсім звільнені. Повний текст Угоди про асоціацію англійської мовою можна прочитати тут.

Згодом представники ЄС неодноразово нагадали, що пропозиція про асоціацію досі актуальна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.