НОВИНИ

Захист Тимошенко оскаржить відмову у пом’якшенні їй режиму

Захист екс-прем’єра Юлії Тимошенко оскаржуватиме в апеляційному порядку відмову суду задовольнити скаргу про пом’якшення режиму її перебування у Качанівській колонії. Про це після судового засідання заявив захисник лідера опозиції Олександр Плахотнюк, повідомляють у прес-службі "Батьківщини".

За його словами, суд «прогнозовано для захисту відмовив у задоволені скарги».

«Я, чесно кажучи, не почув жодного аргументу в проголошеній ухвалі суду. Суд лише процитував пояснення представників Качанівської колонії, не надав жодної оцінки тим доводам, які були наведені стороною захисту і в самій скарзі  під час судового розгляду. Зрозуміло, що таке рішення оскаржуватиметься в апеляційному порядку», - зазначив захисник.

Він нагадав, що «скарга була на рішення комісії Качанівської колонії щодо відмови в переведенні Юлії Володимирівни на дільницю соціальної реабілітації, тобто була заява про пом‘якшення умов утримання».

«Комісія відмовила, і захист оскаржив це рішення, а суд  відмовившись задовольнити скаргу фактично узаконив незаконне рішення Качанівської колонії щодо переведення Юлії Тимошенко до дільниці соціальної реабілітації», - наголосив Плахотнюк.

Захисник  також підкреслив, що Тимошенко відбула третину покарання, і ніяких законних протипоказань щодо переведення  до дільниці соціальної реабілітації не було встановлено.

Плахотнюк наголосив, що днями буде підготовлена апеляція на сьогоднішнє судове  рішення.

Він також не виключає, що незаконна та безпідставна відмова пом’якшити умови перебування Тимошенко у Качанівській колонії стане додатком до скарги до ЄСПЛ по «газові справі».

«Дане рішення, цей судовий процес  про відмову пом’якшення режиму Юлії Володимирівни стане додатком до скарги до ЄСПЛ по основній справі», - наголосив захисник.

Нагадаємо, 3 січня захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що Тимошенко звернулася до керівництва Качанівської колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання у зв'язку із завершенням третини терміну, на який вона засуджена. 

Комісія Качанівської виправної колонії відмовила Тимошенко у її проханні.

Тимошенко подала скаргу на це рішення. 11 лютого суд відмовився задовольнити скаргу захисту Тимошенко на відмову комісії Качанівської колонії змінити їй умови відбування покарання і перевести її на дільницю соціальної реабілітації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.