Попов заявив, що врегулювати ситуацію з Андріївським узвозом складно через попередню владу

11 Квітня 2012, 09:51

«Насправді так далі не можна. Ми говоримо про серйозні плани. І оці от ситуації, вони зводять нанівець усі зусилля», – зазначив Попов.

Він зазначив, що для вжиття містом яких-небудь заходів буде проведена нарада з містобудівною радою.

«Я думаю порадитися зі членами містобудівної ради, і, швидше за все, ми звернемося до уряду із пропозицією повернути місту всі повноваження, які з питань містобудування ми мали», – зазначив Попов.

Він також зазначив, що низка рішень, які, на його думку, є помилковими, були прийняті попередньою владою й місто робить усе можливе, щоб ці питання врегулювати.

Читайте також: Містичне зникнення будників на Подолі: Андріївський узвіз стає другою Пейзажкою

Нагадаємо, інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю в Києві припинила підготовчі роботи з будівництва торгово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул.Фролівська, 9-11 і Андріївському узвозі, 10-б.

Раніше група ЕСТА з Донецька спростувала інформацію про знесення історичних будинків на Андріївському узвозі в Києві в рамках реалізації проекту зі створення офісного комплексу «Андріївський».

У «Еста Холдинг» наголосили, що всі знесені будинки колишньої фабрики «Юність», у тому числі й фасадний з боку Андріївського узвозу, побудовані у 1978 році й, незважаючи на стилізацію під історичний будинок, не становлять історичної цінності, а всі демонтажні роботи проводились згідно з отриманими від влади дозволами.

Раніше в соціальних мережах з'явилася інформація про знесення трьох історичних будинків на Андріївському узвозі в межах проекту із будівництва офісного комплексу «Андріївський».

Нагадаємо, група ЕСТА має намір увести в експлуатацію офісний комплекс «Андріївський» на вулиці Фролівській, 9-11 у Києві наприкінці 2014 – на початку 2015 року.

Управляюча компанія «ЕСТА Холдинг» була створена в 2008 році компанією System Capital Management (Донецьк) для реалізації проектів у сфері нерухомості.100% акцій компанії SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.