НОВИНИ

Роботу донецьких демонтажників на Андріївському узвозі призупинено

Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в Києві припинила підготовчі роботи з будівництва торгово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул.Фролівська ,9-11 і Андріївському узвозі, 10-б.

Роботи припинено на вимогу Київської міськдержадміністрації (КМДА) на підставі того, що забудовник не повідомив КМДА про початок їх виконання.

Інспекція зареєструвала повідомлення про початок підготовчих робіт за цією адресою на початку лютого 2012 року на підставі договору оренди ділянки, позитивного експертного звіту, містобудівних умов і обмежень для проектування та будівництва комплексу.

Однак, відповідно до постанови уряду №466 від 13 квітня 2011 року «Деякі питання виконання підготовчих та будівельних робіт», замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня подачі до інспекції повідомлення про початок виконання підготовчих робіт письмово проінформувати про це також місцеву держадміністрацію або орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта будівництва, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Як повідомлялось, раніше група ЕСТА (Донецьк) спростувала інформацію про знесення історичних будинків на Андріївському узвозі в Києві в рамках реалізації проекту зі створення офісного комплексу «Андріївський».

У «ЕСТА  Холдинг» наголосили, що всі знесені будинки колишньої фабрики «Юність», у тому числі й фасадний з боку Андріївського узвозу, побудовані у 1978 році й, незважаючи на стилізацію під історичний будинок, не становлять історичної цінності, а всі демонтажні роботи проводились згідно з отриманими від влади дозволами.

Раніше в соціальних мережах з'явилася інформація про знесення трьох історичних будинків на Андріївському узвозі в межах проекту із будівництва офісного комплексу «Андріївський».

Нагадаємо, група ЕСТА (Донецьк) має намір увести в експлуатацію офісний комплекс «Андріївський» на вулиці Фролівській, 9-11 у Києві наприкінці 2014 на початку 2015 року.

Управляюча компанія «ЕСТА Холдинг» була створена в 2008 році компанією System Capital Management (Донецьк) для реалізації проектів у сфері нерухомості.100% акцій компанії SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Читайте також: Будівельна мафія загрожує київському Монмартру

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.