НОВИНИ

Донецькі демонтажники стверджують, що не зносять історичні будинки на Андріївському

Група ЕСТА (Донецьк) спростовує інформацію про знесення історичних будинків на Андріївському узвозі в Києві в рамках реалізації проекту зі створення офісного комплексу «Андріївський». Про це сказано в повідомленні управляючої компанії «Еста Холдинг».

«У зв'язку з інформацією, що з'явилася, про знесення трьох історичних будинків на Андріївському узвозі в межах реалізації проекту на місці колишньої фабрики «Юність», вважаємо за необхідне заявити, що зазначена інформація не відповідає дійсності», - сказано в повідомленні.

Компанія підкреслює, що вона веде роботи з демонтажу будинків колишньої фабрики «Юність», у тому числі аварійних.

При цьому, з боку Андріївського узвозу знесено один фасадний будинок з фактичною адресою вул. Фролівська 9-11.

«Еста Холдинг» підкреслює, що всі знесені будинки колишньої фабрики «Юність», у тому числі й фасадний з боку Андріївського узвозу, побудовані у 1978 році й, незважаючи на стилізацію під історичний будинок, не становлять історичної цінності.

«На ділянці з боку вул. Боричів тік і вул. Фролівська справді розміщені будинки, які є пам'ятками історії та архітектури, їхній демонтаж у межах реалізації проекту не планується», - сказано в повідомленні.

«Еста Холдинг» підкреслює, що всі демонтажні роботи вона проводить згідно з отриманими від влади дозволами.

Раніше в соціальних мережах з'явилася інформація про знесення трьох історичних будинків на Андріївському узвозі в межах проекту із будівництва офісного комплексу «Андріївський».

Як повідомлялось, Група ЕСТА (Донецьк) має намір увести в експлуатацію офісний комплекс «Андріївський» на вулиці Фролівській, 9-11 у Києві наприкінці 2014 - на початку 2015 року.

Управляюча компанія «ЕСТА Холдинг» була створена в 2008 році компанією System Capital Management (Донецьк) для реалізації проектів у сфері нерухомості.100% акцій компанії SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

Читайте також: Будівельна мафія загрожує київському Монмартру

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.