"Були порушені закони України, а також міжнародні закони і Будапештські угоди. Ми жорстко нагадуємо про це Росії, критикуємо і засуджуємо її за таку поведінку", – сказала Брассер.
Вона акцентувала увагу на тому, що проблеми, які виникли можна вирішити тільки шляхом діалогу і особистих контактів.
"У нас у всіх є одне бажання – це бажання всім разом знайти необхідне мирне рішення проблем. Зробити це можна тільки підтримуючи тісні контакти, з тим, щоб коли ми повернемося до Страсбурга на нашому засіданні Ради Європи на початку квітня обговорити ситуацію в Україні", – зазначила Брассер.
Нагадаємо, 16 березня у Криму відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК. Самопроголошений прем’єр Криму Сергій Аксьонов заявив, що 96,6% тих, хто брав участь у "референдумі", висловилися за приєднання до Росії.
18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".
20 березня Держдума, а 21 березня Рада Федерації РФ ратифікували "угоду" з самопроголошеною владою Криму про приєднання до Росії на основі результатів "референдуму".