НОВИНИ

Аксьонов віртуально оголосив підсумки "референдуму" в Криму: 96,6% - за приєднання до РФ

За підсумками незаконного референдуму 96,6% тих, хто брав участь у ньому, висловилися за приєднання до Росії. Про це у своєму Twitter заявив самопроголошений прем'єр Криму Сергій Аксьонов.

"Остаточні підсумки референдуму 96,6% - За!", - написав Аксьонов.

Він також заявив, що відтепер "всі сили кинуто на підготовку до сезону" в Криму.

Із Твіттера Аксьонова

Як повідомлялось, про невизнання результатів «референдуму» в Криму вже заявили ЄС, США, Туреччина, Великобританія, Франція та Італія, а також Канада та Японія.

Нагадаємо, у Криму 16 березня відбувся так званий "референдум" щодо статусу АРК.

Згідно із оприлюдненими даними Республіканського інституту політичних та соціологічних досліджень, у Криму 93% учасників "референдуму" проголосували за приєднання АРК до Російської Федерації.

Раніше комісія з проведення референдуму відзвітувала, що після підрахунку голосів на 75% дільниць на "референдумі" в Криму за приєднання півострова до Росії нібито проголосувало 95,7% виборців. У Росії вважають, що голосування у Криму відповідає нормам міжнародного права.

За даними прес-служби УДАР, у Криму скриньки для голосування носили по квартирах, змушуючи людей брати участь у "референдумі".

На думку голова Комітету виборців України Олександра Черненка, високу явку на "референдумі" у Криму забезпечили махінації зі списками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.