НОВИНИ

Держдума прийняла Крим і Севастополь до складу РФ

Держдума ратифікувала в четвер міждержавний договір про прийняття до складу Росії нових суб'єктів - республіки Крим та міста федерального значення Севастополя, підписаний 18 березня в Москві. На підтримку закону проголосували 443 депутати , 1 - проти.

У свою чергу за конституційний законопроект про прийняття Криму до складу Росії в цілому проголосували 445 депутатів.

Нагадаємо, президент РФ Владімір Путін напередодні вніс до Держдуми законопроект про ратифікацію договору між Російською Федерацією та республікою Крим про прийняття в РФ республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів.

Згідно з текстом договору, він тимчасово застосовується з дати підписання і набуває чинності з дати ратифікації.

"Договір ґрунтується на вільному і добровільному волевиявленні народів Криму на загальнокримському референдумі, проведеному в Автономній республіці Крим та місті Севастополі 16 березня 2014, в ході якого народи Криму ухвалили рішення про возз'єднання з Росією" , - йдеться у супровідних документах.

Читайте також: Фальсифікації на "референдумі" в Криму: мертві та російські душі, каруселі й примусовий вибір

Договір встановлює, що до 1 січня 2015 року діє перехідний період, протягом якого врегульовуються питання інтеграції Криму і Севастополя в економічну, фінансову, кредитну та правову системи і в систему держорганів Росії.

Нагадаємо, 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".

Уже 19 березня Конституційний суд РФ визнав відповідним Конституції РФ міжнародний договір про входження Криму до складу РФ.

ЄС і США заявили, що не визнають анексії Криму Путіним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.