За відповідне рішення проголосували 155 членів Радфеду.
Закон про утворення "нових суб'єктів" в складі РФ підтримали також 155 депутатів.
Виступаючи в Радфеді, глава МЗС РФ Сєргєй Лавров розповів, що ратифікації договору в Криму і Севастополі не буде, оскільки в підписаному договорі такої процедури не передбачено.
Він пояснив, що для проведення розділу морських акваторій з Україною доведеться почекати, поки "буде з ким домовлятися". Втім Лавров вважає, що переговорів про Керченську протоку бути уже не може.
Лавров також висловив сподівання, що тепер пропозиції про федералізацію, позаблоковість та двомовність стануть предметом "серйозних переговорів".
Нагадаємо, Держдума ратифікувала в четвер міждержавний договір про прийняття до складу Росії нових суб'єктів – "республіки Крим" та міста федерального значення Севастополя, підписаний 18 березня в Москві. На підтримку закону проголосували 443 депутати , 1 – проти.
У свою чергу за конституційний законопроект про прийняття Криму до складу Росії в цілому проголосували 445депутатів.
Як повідомлялося, 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів".
Уже 19 березня Конституційний суд РФ визнав відповідним Конституції РФ міжнародний договір про входження Криму до складу РФ.
ЄС і США заявили, що не визнають анексії Криму Путіним.
21 березня Конституційний суд України визнав неконституційною постанову Верховної Ради Автономної Республіки Крим «Про Декларації про незалежність Автономної Республіки Крим та міста Севастополя» від 11 березня 2014 року.