НОВИНИ

ЄС не визнає анексії Криму Путіним

Президенти Ради ЄС Херман Ван Ромпей та Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу виступили із спільною заявою, в якій констатували, що ЄС не визнає анексію Криму до Росії.

"Суверенітет, територіальна цілісність і незалежність України повинні дотримуватися. Європейський союз не визнає ні законності референдуму в Криму, ні його результатів. Європейський союз не визнає і не визнаватиме анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією", - сказано в заяві, поширеній у вівторок у Брюсселі.

Крім того, високі представники ЄС повідомляють, що згідно з декларацією глав держав і урядів країн ЄС від 6 березня і заяві щодо Криму від 16 березня, Рада ЄС обговорить ситуацію в Україні на своєму засіданні на цьому тижні і домовиться про єдину європейську реакцію.

Нагадаємо, 18 березня президент Росії Владімір Путін підписав з сепаратистами "договір між РФ і Республікою Крим про прийняття в Російську Федерації Республіки Крим та утворення в складі РФ нових суб'єктів". До цього Путін наказав ратифікувати входження Криму у склад Російської Федерації.