НОВИНИ

Українського стрибуна визнали найкращим легкоатлетом Європи

Стрибун у висоту Богдан Бондаренко визнаний найкращим легкоатлетом Європи у 2013 році. Таке рішення було оголошено на церемонії нагородження Європейської легкоатлетичної асоціації в Таллінні 12 жовтня, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

У 2013 році Бондаренко виграв чемпіонат світу і "Діамантову лігу" зі стрибків у висоту, встановивши національний рекорд (2,41 м).

На висоту 2,41 м спортсмен злітав двічі – на етапі " Діамантової ліги" в Лозанні і на чемпіонаті світу в Москві. З цим стрибком він став четвертим спортсменом в історії , якому вдалося злетіти вище , ніж на 2,40 м.

Окрім того тренер Богдана – його батько – Віктор Бондаренко та наставник Наталії Лупу Анатолій Якимчук отримали тренерські нагороди ЄА, а Наталія Білуха – нагороду ЄА "Жіноче лідерство".

Як повідомлялось, у вересні у Москві на Великій спортивній арені «Лужники» завершився міжнародний марафонський забіг. Абсолютними переможцями на основній дистанції стали Олександр Матвійчук з Одеси та Іріна Смольнікова з Караганди.