НОВИНИ

Янукович підписав закони, прийняті на "виїзному" засіданні Ради

Президент Віктор Янукович підписав закони, які депутати парламентської більшості прийняли під час засідання Верховної Ради, проведеного в приміщенні комітетів парламенту на Банковій 4 квітня.

Зокрема, підписані три закони щодо змін до Бюджетного кодексу та бюджету на 2013 рік:  закон №163-VII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу  щодо визначення деяких доходів бюджету», закон №164-VII «Про внесення змін до додатка №3 до Закону «Про Державний бюджет України на 2013 рік» та закон №181-VII «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік».

Також президент підписав закон №159-VII «Про приєднання України до Протоколу проти незаконного виготовлення та обігу вогнепальної зброї, її складових частин і компонентів, а також боєприпасів до неї, який доповнює Конвенцію Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності».

Нагадаємо, президент Віктор Янукович заявив, що  визначиться щодо підписання законів, ухвалених під час засідання Верховної Ради після юридичної експертизи.

4 квітня депутати від фракції ПР, КПУ та частина позафракційних провели "виїзне засідання" Верховної Ради у приміщенні комітетів ВР на вулиці Банковій. Депутати проголосували за 22 закони - деякі з них були прийняті в першому читанні, деякі - в остаточній редакції.

Зокрема, законпроект про зміни до додатку № 3 закону про бюджет на 2013 щодо функціонування Міністерства доходів і зборів та Державної служби з надзвичайних ситуацій передбачається виділити відомствам відповідно 5,88 млрд грн та 1,72млрд. грн.

Опозиція раніше заявляла, що не визнаватиме "законів" виїзної "сесії" Ради, навіть якщо їх підпише Янукович.