НОВИНИ

Депутати Канівської міськради просять Пшонку оцінити дії членів скандального окружкому

Депутати Канівської міської ради в четвер, 22 листопада, звернулися до генерального прокурора з проханням дати оцінку діям членам окружної виборчої комісії №197 з центром у місті Каневі.

Як повідомив депутат Канівської міськради Юрій Гамалій, депутати двічі зривали сесію, роблячи її нелегітимною за відсутності кворуму.

"Врешті-решт, за відсутності міського голови Віктора Ніколенка, який напередодні сесії потрапив до лікарні, сесія 25-ма голосами "за" (при необхідному мінімумі в 24 голоси) прийняла звернення до Генерального прокурора України", - розповів Гамалій.

У зверненні депутати просять притягнути до відповідальності винних у порушеннях виборчого законодавства.

"За одномандатним виборчим округом №197 не встановлено результатів виборів 28 жовтня 2012 року. Ситуація, яка склалася навколо даної події, є вкрай напруженою. Вона підігрівається чутками про пряму фальсифікацію вибору громадян в окружній виборчій комісії. Просимо в рамках чинного законодавства дати доручення органам прокуратури провести перевірку дій окружної виборчої комісії при підбитті підсумків голосування на одномандатному виборчому окрузі № 197", - йдеться у зверненні.

Як повідомлялося, за одномандатним виборчим округом №197 не змогли встановити результати голосування, тому ЦВК рекомендувала провести повторні вибори.