НОВИНИ

Справа Ноздровської. Адвокат заявила про стеження за родиною загиблої

За словами Ульянової, вона вже звернулася до правоохоронних органів з проханням забезпечити безпеку представників і захисників Ноздровської.

Адвокат Таміла Ульянова повідомила що на родину загиблої Ірини Ноздровської чиниться психологічний тиск з початку розгляду кримінального провадження. Про це адвокат родини загиблої сказала в четвер, 11 грудня, на брифінгу.

Ульянова також заявила, що за представниками захисту та родиною потерпілої ведеться стеження.

"Коли ми вступили в цю справу, як представники потерпілої, на нас почало здійснюватися психологічний тиск, за нами постійно стежать. Ми не знаємо, хто стежить", - заявила вона.

За словами Ульянової, вона вже звернулася до правоохоронних органів з проханням забезпечити безпеку представників і захисників Ноздровської.

Як повідомлялося, дочка правозахисниці Ірини Ноздровської Анастасія заявила, що матеріали у справі вбивства правозахисниці не збігаються з показаннями підозрюваного у вчиненні злочину Юрія Россошанського.

Нагадаємо, 8 січня поліція встановила та затримала підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. При цьому INSIDER повідомили джерела в правоохоронних органах, що підозрюваним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської виявився Юрій Россошанський. Згодом, генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що затриманому у справі про вбивство оголосили про підозру.

9 січня Вишгородський районний суд Київської області обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської Юрію Россошанському у вигляді тримання під вартою на 60 днів без можливості внесення застави.

Згодом на тілі загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської виявили частини ДНК підозрюваного у її вбивстві Юрія Россошанського. Крім того, поліція звинуватила у неправдивих свідченнях родину Юрія Россошанського, якого підозрюють у вбивстві юристки Ірини Ноздровської.