НОВИНИ

Генштаб ЗСУ прокоментував інформацію про отримання батальйоном "Азов" летального озброєння від США

У штабі пояснили, що повідомлення у ЗМІ про те, що у полку МВС "Азов" можуть бути американські ПТРК Javelin, не відповідають дійсності.

Бійці батальйону "Азов" не могли отримати  протитанкові ракетні комплекси (ПТРК), які нададуть в майбутньому Україні Сполучені Штати. Про це кореспонденту Укрінформу повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

"Повідомлення у пресі про те, що у полку МВС "Азов" можуть бути американські ПТРК Javelin, не відповідають дійсності. Більше того, Сполучені Штати нададуть Україні протитанкові комплекси TOW, але не Javelin", - йдеться у заяві.

Наголошується, що дійсна процедура постачання озброєння Україні від США може тривати до одного року.

Нагадаємо, 8 січня Дослідник Міжнародної групи слідчих Belligcat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер повідомив у Twitter, що бійці батальйону "Азов" на Донбасі вже мають летальне озброєння з США. За словами Толера, йдеться про гранатомети, які були у бійців "Азову" вже у липні 2017 року. За даними "Голосу Америки", мова йде про гранатомети PSRL американського виробництва. Як з’ясували журналісти, компанія із Техасу AirTronic USA, отримавши ліцензію, постачає в Україну гранатомети.