НОВИНИ

ЗМІ оприлюднили новий розпорядок дня Трампа

Президент США робочий день тепер починає пізніше.

Свій робочий день президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп починає пізніше, ніж у перші дні президентства, і проводить набагато менше зустрічей. Про це повідомляє видання Axios, яке отримало в своє розпорядження розпорядок дня Трампа.

Згідно з документом, Трамп зазвичай починає робочий день об 11 ранку з брифінгів з питань розвідки і національної безпеки. До цього, з 8 до 11 ранку, в його розкладі значиться "час для вирішення адміністративних питань" в Овальному кабінеті. У цей період, за даними джерел порталу, Трамп, як правило, перебуває у своїй резиденції, дивиться телевізор, дзвонить по телефону і публікує повідомлення в Twitter.

В Овальному кабінеті Трамп працює до 18-ї години. В цей час він проводить одну або дві зустрічі, але, в основному, здійснює телефонні дзвінки або дивиться новинні програми в їдальні, яка знаходиться поруч із кабінетом президента. Після закінчення робочого дня Трамп повертається в житлову частину Білого дому, де знову дивиться телевізор або телефонує.

Як зазначає портал, в перші дні президентства Трамп починав працювати раніше і пізніше закінчував. Він проводив зустрічі за сніданком, брифінги з питань розвідки закінчувалися близько 10:30 ранку.

Прес-секретар президента США Сара Сандерс, коментуючи цю інформацію, заявила, що "вранці президент проводить час як в резиденції, так і в Овальному кабінеті".

Як повідомлялося, Трамп проводить біля телевізора від чотирьох до восьми годин на день.