НОВИНИ

Президентські вибори в РФ. Естонія відмовила Росії у відкритті додаткових виборчих дільниць

Вибори президента РФ пройдуть 18 березня 2018 року.

Міністерство закордонних справ (МЗС) Естонії не задовольнило прохання посольства Російської Федерації (РФ) дозволити на час виборів президента РФ відкрити додаткові виборчі дільниці. Про це заявила прес-секретар МЗС Естонії Сандра Камілова, інформує ERR.

"Представництва інших країн, які ведуть свою діяльність в Естонії, мають право проводити вибори тільки з дозволу МЗС Естонії. Проводити вони їх можуть тільки в своїх представництвах або консульствах. Виходячи з цього посольство РФ може проводити вибори тільки в Таллінні, Тарту і Нарві", - зазначила Камілова.

Раніше посол Російської Федерації в Естонії Олександр Петров повідомив, що посольство направило ноту Міністерству закордонних справ Естонії з проханням дозволити провести голосування в кількох естонських містах, де проживають громадяни Росії.

Посол зазначив, що інтерес до виборів досить великий, тому наявних приміщень посольства і консульств недостатньо.

На виборах в Держдуму РФ 18 вересня 2016 року в Естонії для 85 тисяч російських громадян було відкрито дев'ять виборчих дільниць, в тому числі чотири в Таллінні в приміщеннях посольства і консульства, чотири в приміщеннях генерального консульства РФ в Нарві, і ще одну у консульській канцелярії посольства РФ в Тарту.

В цілому у виборах в 2016 році в Естонії взяли участь більше 10 тисяч російських громадян.

Вибори президента РФ пройдуть 18 березня 2018 року.

Нагадаємо, 6 грудня президент Російської Федерації Владімір Путін заявив про свою участь у президентських виборах 2018 року.