НОВИНИ

У Німеччині виступили за поліпшення відносин між США та РФ

За словами Габріеля, лише США і Росія, підтримувані Китаєм, можуть запобігти поширенню ядерної зброї.

Глава Міністерства закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що США та РФ мають налагодити відносини, зазначивши, що поліпшення стосунків – у інтересах Європи. Про це  пише Berliner Morgenpost.

"Ми, зокрема, в Європі, повинні проявляти інтерес до поліпшення відносин між США і Росією. Врешті-решт тільки США і Росія, підтримувані Китаєм, можуть запобігти поширенню ядерної зброї", - заявив Габріель.

За його словами, якщо відносини між Вашингтоном і Москвою будуть такими ж поганими, як і зараз, тоді інші країни цим скористаються. Саме тому, на його думку, зусилля європейців знову зблизити американців та росіян настільки великі.

Габріель застеріг світову спільноту від бездіяльності в контексті розвитку КНДР як ядерної держави.

"Якщо Північна Корея займається ядерною  зброєю, а решта світу спостерігає, це стає надзвичайно небезпечно. Тоді інші наслідуватимуть цей приклад", - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що спираючись на модель, сформовану за підсумками виходу Великої Британії з Євросоюзу, Брюссель міг би почати вибудовувати взаємини з Україною і Туреччиною. За його словами, у найближчі роки зазначені країни не стануть членами Євросоюзу.