НОВИНИ

Стало відомо, у яких пунктах на кордоні з РФ протестують систему біометричного контролю

Зараз тривають останні технічні приготування, 1 січня ця система запрацює.
З 27 грудня у тестовому режимі на кордоні з Російською Федерацією запрацюють мобільні комплекси біометричного контролю. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

"27 числа у тестовому варіанті запрацює біометричний контроль на кордоні з РФ. Із завтрашнього дня ці мобільні комплекси будуть використовуватись на українсько-російській ділянці кордону в основних пунктах пропуску - Гоптівка, Бачівськ", - сказав Слободян.

За його словами, тривають останні технічні приготування, 1 січня ця система запрацює.

Слободян повідомив, що на КПВВ на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом будуть також встановлені прилади для біометричного контролю, але вони виконуватимуть там допоміжну функцію для перевірки біометричних даних тієї чи іншої особи у випадку, якщо виникатимуть сумніви щодо цієї особи.

Зазначимо, що фіксація біометричних даних буде одноразовою: опрацьовуються технічні можливості фіксації біометричних даних під час першого в’їзду в Україну та проведення їх верифікації й ідентифікації під час наступних в’їздів.

Нагадаємо, 2 вересня в Україні почав діяти указ "Про посилення контролю за в'їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, дотриманням ними правил перебування на території України".