НОВИНИ

Едвард Лукас: Навіть ті, кому не подобається політика Трампа, тішаться, що його Адміністрація допомагає їм захищатися від Кремля

За словами британського журналіста, попри прагнення Трампа приятелювати з Владіміром Путіним, імовірність угоди американців із російським лідером звелася майже нанівець.

Британський журналіст Едвард Лукас на сторінках Тижня пише, що навіть ті, кому не подобається політика Трампа, тішаться, що його Адміністрація допомагає їм захищатися від Кремля.

За його словами, військові зв’язки американців посилюються з низкою країн.

"Але навіть ті, кому не подобається політика Трампа, тішаться, що його Адміністрація допомагає їм захищатися від Кремля. Америка продає Польщі системи Patriot і дислокувала в країні сили стримування. Спецпідрозділи США працюють в Естонії, Латвії та Литві, готуючи місцевих резервістів та інших військових до тилової оборони на випадок вторгнення росіян. Військові зв’язки американців зі Швецією й Фінляндією як ніколи посилилися.

Також Лукас зазначив, що попри прагнення Трампа приятелювати з Владіміром Путіним, імовірність угоди американців із російським лідером звелася майже нанівець.

 Конгрес США не шкодує грошей на європейську оборону: не лише для укріплення сил стримування, а й для контрпропаганди таінших невійськових форм підтримки безпеки. Гості з держав, що сусідять з Росією, колись марно домагалися зустрічей із можновладцями Америки. Тепер із ними носяться наче з писаною торбою. Попри прагнення Трампа приятелювати з Владіміром Путіним (про що було багато розмов у Twitter), імовірність великої угоди американців із російським лідером звелася майже нанівець.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»