НОВИНИ

"За крок до катастрофи". У СЦКК розповіли про можливі наслідки обстрілів Донецької фільтрувальної станції

За інформацією, влучання снаряду в один з резервуарів з високотоксичним хлором на ДФС неминуче призведе до техногенної катастрофи.

На території Донецької фільтрувальної станції спостерігачі місії ОБСЄ зафіксували три місця влучання та залишки мін калібру 120 мм. Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ від 5 грудня, повідомляє українська сторона СЦКК.

За оцінкою спостерігачів обстріл вівся з південно-південного-сходу (з напрямку позицій бойовиків ОРДО).

Українська сторона СЦКК зазначила, що влучання в один з резервуарів з високотоксичним хлором на ДФС неминуче призведе до загибелі всього живого навколо станції та залишить без водопостачання населення цілого регіону.

"Українська сторона СЦКК наголошує, незважаючи на брехливі заяви ватажків ОРДО, факти, що висвітлені у щоденному звіті СММ ОБСЄ беззаперечно вказують на справжніх злочинців, які, нехтуючи Мінськими домовленостями, ведуть регіон до техногенної катастрофи", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 3 грудня  бойовики ОРДО обстріляли "Донецьку фільтрувальну станцію".

Раніше українська сторона СЦКК повідомляла, що бойовики ОРДО намагаються вивести з ладу камеру відеоспостереження на Донецькій фільтрувальній станції. За даними СЦКК, бойовики діють цілеспрямовано, не бажаючи надати місії ОБСЕ можливість отримувати об’єктивну інформацію щодо стану безпекової ситуації в районі ДФС.