НОВИНИ

Луценко анонсував припинення діяльності низки проросійських ЗМІ до кінця року

Генпрокурор не назвав, які саме засоби масової інформації він має на увазі.

До кінця поточного року в Україні мають припинити діяльність низка засобів масової інформації проросійської спрямованості. Про це з трибуни парламенту на вечірньому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 5 грудня, заявив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Я дуже сподіваюся, що до Нового року подарунком для всіх чесних українців буде припинення функціонування проросійських засобів масової інформації, які" забруднюють мізки окремих довірливих українців», - заявив генпрокурор.

Нагадаємо, 3 грудня в Києві невідомі в камуфляжі і балаклавах заблокували телеканалу NewsOne, заявляючи, що не згодні з інформаційною політикою, яку проводить канал. Учасники акції вимагають від нардепа і власника телеканалу Євгена Мураєва вибачень за висловлювання про Революцію гідності, яку він назвав "державним переворотом влади". Також блокувальники вимагають від телеканалу змінити інформаційну політику щодо ситуації на сході країни.  Згодом, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков закликав активістів припинити акцію, а власників і редакторів - не провокувати людей. Президент України Петро Порошенко наголосив, що будь-який тиск на засоби масової інформації є неприпустимим

4 грудня поліція Києва не знайшли фактів правопорушень на місці проведення акції протесту.