НОВИНИ

Канадський історик: Процес здобуття Україною незалежності після Революції гідності не закінчився

Без змін на краще в системі економіки країна не зможе знайти внутрішні сили, аби стабілізувати своє становище.

Процес здобуття Україною незалежності не закінчився після фінішу Революції гідності, країна все ще під загрозою не лише через внутрішній чинник, коли політична еліта не розуміє, як керувати в інтересах свого народу, не тільки визискуючи гроші, а й економічно її розвиваючи. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив відомий канадський історик Франк Сисин.

Він зауважив, що неясно трапиться через два-три роки. Однак очевидною є інша річ: українське суспільство змінилося. Але втрата молодшого покоління, яке їде на Захід у пошуках кращої долі означає, що Україна ще не перебуває цілковито на дорозі розвитку.

«Ми колись казали, що українці такі наївні й обрали своїм президентом Януковича, але ж подивіться на світ довкола: нещодавно брехун і крутій Трамп став президентом США. Бачимо, що діється в Західній Європі, на яку звернені очі України як на взірець. Тому вона десь мусить знайти внутрішні сили, аби стабілізувати своє становище, але без змін на краще в системі економіки цього не станеться», - сказав Сисин.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»