НОВИНИ

Ар'єв: Бліцкриг з повернення Росії до ПАРЄ зламали спільними зусиллями

Значне зусилля до цього доклали і члени української делегації в ПАРЄ.

Сценарій швидкого повернення Російської Федерації у Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ) зазнав невдачі завдяки спільним діям дипломатів. Про це заявив глава делегації українського парламенту в ПАРЄ Володимир Ар'єв у Facebook у п'ятницю, 13 жовтня.

"Отже, підсумок: бліцкриг-сценарій по РФ в ПАРЄ поламали спільними зусиллями. Але будемо дуже пильними" - написав він.

Ар'єв також зазначив, що це стало можливо і за допомогою зусилль членів української делегації в ПАРЄ Олени Сотник, Георгія Логвинського, а також представника України в Раді Європи Дмитра Кулеби.

"Більшість не готові іти назустріч російському шантажу, що керівники РЄ в розмовах зі мною визнали одразу по закінченню засідання" - заявив глава делегації українського парламенту в ПАРЄ.

"В результаті всього на бюро ПАРЄ від Ягланда сьогодні вимагали жорсткої позиції на перемовинах в Москві і взагалі подати в суд на РФ через несплату внесків. Атмосфера змінюється. І змінюється не сама по собі, а через спільні дії і синергію українців в РЄ" - підсумував Ар'єв.

Як повідомлялося, 12 жовтня на комітеті в ПАРЄ не домовилися про повернення Росії. Наступне засідання Спільного комітету відбудеться у січні 2018 року.