НОВИНИ

ФСБ перевіряє сюжети пропагандистських ЗМІ, щоб у кадрі не було військових РФ — штаб АТО

Бойовики здійснюють провокації, запрошуючи при цьому спостерігачів ОБСЄ та пропагандистів.

Щоб уникнути потрапляння в ефір кадрових російських військових, представники контррозвідки ФСБ Росії перевіряють усі відзняті на Донбасі сюжети пропагандистських ЗМІ. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО, посилаючись на оперативні дані.

«На тимчасово окупованій території бойовики й надалі приховано продовжують планувати і здійснювати вогневі провокації проти українських військ. Одночасно з демонстративним доведенням до передових підрозділів “наказу про заборону застосування зброї”, російсько-окупаційне командування так званого 2 армійського корпусу видає окремі розпорядження про обстріли з метою відкриття вогню у відповідь. Нерідко ці провокації бойовики синхронізують з маршрутами та часом пересування представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Одночасно на ці обстріли залучають і знімальні групи підконтрольних ЗМІ», - розповіли в штабі.

Дивіться також: Від дестабілізації до формування штатних структур ЗС РФ. Еволюція проросійських військ на Донбасі - інфографіка

«Про тотальний контроль свідчить і той факт, що представники контррозвідки ФСБ Росії перевіряють усі відзняті сюжети, аби не допустити потрапляння в ефір кадрових російських військових», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки та співробітництва в Європі зафіксувала три колони військової техніки поблизу окупованого бойовиками "ЛНР" селища Георгіївки.