НОВИНИ

Суд заарештував директора "Укргазвидобутку"

Згідно з рішенням суду, Вадиму Мохову визначили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів з можливістю внесення п'яти мільйонів гривень.

Харківський райсуд за клопотанням прокуратури заарештував директора ПрАТ "Укргазвидобуток" Вадима Мохова з альтернативою застави у розмірі п'яти мільйонів гривень. Про це повідомили "Інтерфакс-Україна" у прес-службі прокуратури харківської області.

"Суд визначив запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 днів з можливістю внесення 5 млн грн. Ми клопотали про більшу суму застави - 32 млн грн", - розповіли у прокуратурі.

При цьому, за словами співрозмовника, рішення, чи подаватиме прокуратура апеляцію, ще не ухвалено.

Адвокат Мохова Олег Головков повідомив, що захист має намір оскаржити запобіжний захід.

"У понеділок внесемо заставу. Й обов'язково подаватимемо апеляцію на запобіжний захід", - наголосив Головков.

Також у суботу в Харківському райсуді призначено розгляд клопотання прокуратури про відсторонення Мохова з посади на час досудового слідства.

Як повідомлялось, у Харківській області  5 жовтня правоохоронці затримали Вадима Мохова, який очолює Приватне акціонерне товариство «Укргазвидобуток», яке входить в Smart Energy народного депутата Вадима Новинського. Вадима Мохова підозрюють у невиконанні вимог наказу Держгеонадр про призупинення дії спецдозволу на користування надрами.