НОВИНИ

The Economist: Щороку в Британії відмивається до $120 млрд

Потрібно багато часу й зусиль, щоб домогтися кримінального вироку за корупцію в Британії чи на батьківщині порушника, адже фірми-прокладки приховують справжніх власників майна, пише тижневик.

За оцінкою Національної агенції з боротьби зі злочинністю, щороку в Британії відмивається до £90 млрд ($120 млрд). Про це пише британський тижневик The Economist

"Статус столиці, світового фінансового центру та багатого космополітичного міста, де на заможних іноземців не звертають великої уваги, робить Лондон привабливим. Особливо добре ховатися на ринку нерухомості, який переживає справжній бум. У березні антикорупційна організація Transparency International виявила нерухомості на £4,2 млрд, як вважається, придбаної політиками та державними службовцями за гроші підозрілого походження", - ідеться в публікації.

Як зазначається, особняк у Гемпстеді вартістю £9 млн, яким володіє син покійного лівійського диктатора Муаммара Каддафі, — єдиний актив, який удалося відібрати в причетних до повалених під час Арабської весни режимів і повернути власність на батьківщину. Потрібно багато часу й зусиль, щоб домогтися кримінального вироку за корупцію в Британії чи на батьківщині порушника, адже фірми-прокладки приховують справжніх власників майна, пише тижневик.

Детальніше читайте в черговому числі Українського тижня