Відвід судді Печерського районного суду Віталія Писанця від розгляду справ щодо обрання запобіжних заходів посадовцям Нацполіції Ігорю Бабичу та Анатолію Серединському, яких підозрюють у низці злочинів проти активістів Майдану у 2014 році, у вівторок, 3 жовтня, розгляне суддя Катерина Москаленко. Про це Тижню повідомив прокурор у справі Олександр Ковальчук.

Призначений час початку засідання – 17:30. Розгляд відбудеться у приміщенні Печерського райсуду по вулиці Хрещатик, 42-а.

Прокурори вимагають відводу від розгляду справи судді Писанця, оскільки заявили про його упередженість: суддя почав розглядати питання про запобіжний захід Серединському та Бабичу, хоча на той момент вже спливли відведені КПК 72 години. Таким чином, на думку прокурорів, Писанець сприяв стороні захисту у випадку можливого розгляду питання в апеляції.

Читайте також: Поліцейські чини у суді. Розгляд резонансної справи вдруге затягнули

Як повідомлялося, 29 вересня ГПУ повідомила про підозру в злочинах проти активістів Євромайдану трьом колишнім високопосадовцям МВС України Ігорю Бабичу, Анатолію Серединському та Сергію Поготову, двоє з яких зараз посідають керівні посади в Національній поліції України.

Заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич 29 вересня та 2 жовтня приходив до Печерського районного суду Києва захищати підозрюваних, заявивши, що вони "спеціалісти" і "не порушували закон". Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає надуманими ці звинувачення проти працівників Нацполіції.

2 жовтня Сергія Поготова відпустили під домашній арешт.