НОВИНИ

Суд залишив під арештом одного з фігурантів справи щодо розкрадання коштів проекту «Стіна»

Атаманюк залишиться під арештом до 6 жовтня або може вийти під заставу.

Апеляційний суду Києва відхилив скаргу звинувачуваного у розкраданні коштів проекту «Стіна» Олександра Атаманюка. Про це йдеться в ефірі телеканалу «Прямий».

Так, Атаманюк залишиться під арештом до 6 жовтня або може вийти під заставу.

"Олександр Атаманюк буде і надалі залишатися в слідчому ізоляторі до 6 жовтня. На таких же умовах, що він може вийти під заставу в 3,2 млн гривень", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, адвокати заарештованого наголошували, що він не причетний до справи «Стіна», адже не віддавав прямих наказів підрядникам і не підписував з ними на пряму договору, тому він ніяк не може бути причетний. Натомість, обвинувачення наголошувало, що під час розслідування зафіксували багато дзвінків Атаманюка у фірми підрядників.

Зазначається, що прокурори акцентували увагу на зв’язках Атаманюка з прикордонними службами, тому просили не випускати його з-під арешту.

Прокурори також повідомили, що всі сім фігурантів цієї справи відмовляються давати свідчення.

Нагадаємо, 8 серпня детективи НАБУ та прокурори САП затримали шістьох осіб, ймовірно причетних до розкрадання коштів так званого проекту «Стіна». Серед затриманих — службові особи Державної прикордонної служби та підприємств-підрядників. Того ж дня затримано ще одну особу яка, за версією слідства, виконувала роль посередника.

За даними САП, висновки проектно-містобудівної експертизи засвідчують, що внаслідок фінансових махінацій державі завдано збитків у розмірі 16 млн 688 тис. грн при будівництві "Стіни".

9 серпня детективи НАБУ повідомили про підозру всім затриманим. 10 серпня суд обрав запобіжний захід, у вигляді 60 діб тримання під вартою з альтернативою внесення заяви трохи більше 3,5 млн грн., одному з фігурантів справи щодо розкрадання коштів на будівництві проекту "Стіна" Олександру Кошубі.