НОВИНИ

У Сирії за три дні через авіаудари РФ загинули майже 70 людей - ЗМІ

Жертв повітряних ударів уже визначили як мирних жителів.

У східній сирійській провінції Дейр-ад-Зор від повітряних ударів за три дні загинуло 69 осіб. Про це повідомляє Сирійський центр моніторингу за дотримання прав людини, передає Reuters.

У центрі моніторингу припускають, що повітряні удари були завдані Росією.

«Сирійський центр моніторингу за дотримання прав людини повідомив, що під час повітряних ударів, які, ймовірно, були завдані російськими військовими літаками, загинули 69 людей з неділі біля р. Євфрат у східній сирійській провінції Дейр-ад-Зор», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що жертв повітряних ударів уже визначили як мирних жителів. Також наголосили, що авіаудари потрапили в цивільні табори на західному березі Євфрату та судна, що перетинають річку на сході.

У Міністерстві оборони РФ поки не коментують цю інформацію.

Раніше, 10 вересня, у результаті авіаудару російської авіації біля міста Дейр-ез-Заур на північному сході Сирії загинули 34 мирних жителя.

Як повідомлялося, на початку вересня сирійська урядова армія і сили союзників впритул наблизилися до утримуваного бойовиками «Ісламської держави» міста Дейр-ез-Заур.

Бойовики ІДІЛ контролюють більшу частину багатої нафтою провінції Дейр-ез-Заур, яка межує з Іраком, і намагаються захопити її цілком.