НОВИНИ

На Харківщині СБУ викрила канал постачання до РФ запчастин для військово-транспортної авіації

Для прикриття оборудки ділки задіяли низку спеціально створених фіктивних фірм.

У Харківській області правоохоронці перекрили канал поставок до РФ нових і відремонтованих вузлів та агрегатів для військово-транспортної авіації. Про це повідомили у Службі безпеки України у понеділок, 21 серпня.

Згідно із повідомленням, група ділків, використовуючи реквізити підконтрольних суб’єктів господарювання в Україні та РФ, оформлювали замовлення у російських юридичних структурах, у тому числі до яких застосовано Закон України "Про санкції".

Зазначається, що зловмисники контрабандно ввозили до України для ремонту вживані вузли та агрегати для військово-транспортної авіації, а також нелегально поставляли до країни-агресора нові запчастини. Для прикриття оборудки ділки задіяли низку спеціально створених фіктивних фірм.

Повідомляється, що працівники спецслужби затримали зловмисників на кордоні під час чергової спроби вивезення до РФ партії товарів подвійного призначення.

"Відкрито кримінальне провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії", - додали у відомстві.

Раніше Служба безпеки України перекрила канал поставок з Росії неякісних комплектуючих для протезування, зокрема для бійців антитерористичної операції.