НОВИНИ

Януковичу призначили нового державного адвоката

Максим Герасько розповів, що сформує власну позицію у справі після вивчення матеріалів.

Новим державним адвокатом екс-президента Віктора Януковича у справі про державну зраду став Максим Герасько. Про це повідомили агентства УНН та Інтерфакс-Україна.

"Так, ця інформація відповідає дійсності. Мені видали доручення від Центру надання безоплатної правової допомоги", - повідомив Герасько.

Він зазначив, що вже зустрічався з попереднім захисником Януковича у цій справі Віталієм Мешечеком. "Він (Віталій Мешечек - Ред.) сказав, що у справі немає ніяких серйозних документів і справа досить перспективна", - додав він.

При цьому адвокат зазначив, що власну позицію він сформує після вивчення матеріалів справи.

Максим Герасько - київський адвокат, має адвокатську ліцензію з 2010 року.

Як повідомлялося, 17 серпня Оболонський районний суд Києва задовольнив заяву державного захисника Віктора Януковича Віталія Мешечка про самовідвід у справі про держзраду і постановив призначити нового державного адвоката. Новому адвокату належить завчасно прибути в Оболонський суд для ознайомлення з матеріалами справи.

Наступне засідання призначене на 6 вересня.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура звинувачує екс-президента Віктора Януковича в державній зраді. У справі фігурує лист Януковича від 1 березня 2014 року до президента РФ Владіміра Путіна із проханням увести війська в Україну. У ГПУ вважають, що цей лист узаконив надання Путіну дозволу на використання російських військ в Україні, що сприяло анексії Криму та окупації частини Донбасу.

26 червня в Оболонському суді Києва відбулося перше засідання по суті щодо державної зради Януковича, 29 червня суд дав дозвіл на спеціальне судове провадження, оскільки Янукович не з'являється на засідання. У лютому 2014 року Янукович втік на територію РФ.