НОВИНИ

Більшість республіканців довіряють Трампу більше, ніж ЗМІ

У цьому, зокрема, є і заслуга самого президента.

Є така давня республіканська традиція висміювати національні ЗМІ за їхні ліберальні погляди. Незважаючи на це, слова Ламара Сміта, представника Республіканської партії з Техасу, змогли виділитися, пише The Economist.

«Краще отримувати новини від президента», - сказав він своїм колегам. «Насправді, це може бути єдиний спосіб отримати неприкрашену істину». По всій країні республіканці, схоже, приймають указ близько до серця.

Опитання, проведене The Economist показало, що серед республіканців невисокий рівень довіри до медіа. Це стало, зокрема, результатом роботи Трампа. Президент, який, як він казав, годинами дивиться телебачення, у своєму Twitter з 35 мільйонами підписників активно вихваляє своїх підлабузників і цькує критиків.

Багато його повідомлень стосується медіа. Зокрема, з часу обрання на посаду президента, він 79 разів писав про "фейкові новини".

"Республіканці зараз так ненавидять провідні ЗМІ, що багато хто говорить, що вони схиляються до неконституційних засобів, щоб змусити їх замовкнути", - резюмує видання.