НОВИНИ

Екс-мер Києва Черновецький відреагував на заяву про дозвіл на його затримання

За його словами, в Україні він не проживає вже шість років, а дані про справжнє місце його проживання, в тому числі й адреса, давно є в Генеральній прокуратурі.

Колишній мер Києва Леонід Черновецький заявив, що ніколи не ховався від слідчих органів і до сьогоднішнього дня йому не було пред'явлено підозру. Про це він написав у Facebook.

«Я ніколи не ховався від слідчих органів, тим більше, що є «Почесним прокурором України» і дуже дорожу цією державною нагородою, а також своєю багаторічною сумлінною службою в органах прокуратури України», - зазначив Черновецький.

За його словами, в Україні він не проживає вже шість років, а дані про справжнє місце його проживання, в тому числі й адреса, давно є в Генеральній прокуратурі.

"Мені досі не пред'явлено підозру, тому я навіть не розумію, в чому мене звинувачують. Звернення прокуратури до Печерського суду з вимогою оголосити мене в розшук - чергове грубе порушення українського законодавства, за що обов'язково відповідатимуть у кримінально-правовому порядку всі ті, хто причетні до мого політичного переслідування", - підсумував колишній міський голова столиці.

Нагадаємо, слідчі Генеральної прокуратури України отримали дозвіл суду на затримання екс-мера Києва Леоніда Черновецького з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.