НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Нардеп Добкін прибув у ГПУ

Зокрема, він зазначив, що не ховається і нікуди не тікатиме.

У п'ятницю, 14 липня, народний депутат України від фракції "Опозиційний блок" Михайло Добкін прибув до Генеральної прокуратури України. Про це повідомляє кореспондент Тижня.ua

"На 14.00 мене викликав генпрокурор, не знаю, буде він чи хтось із його заступників. Я думаю, що буде вручена мені підозра, і я думаю що сьогодні, по ідеї, мене можуть затримати. Я взяв з собою всі свої паспорти, у мене один паспорт знаходиться в консульстві для отримання британської візи. Я взяв документи, які це підтверджують, вони знаходяться у адвоката. Я навіть випадково знайшов свій старий дипломатичний паспорт, який закінчився ще у 2011 році. Але я все одно його беру, щоб не говорили потім, що я чогось не здав. Я як і обіцяв, нікуди не ховаюся, нікуди не тікаю. Готовий давати слідству будь-які дані, які допоможуть встановити істину досудовому слідству а потім судді". - сказав Добкін.

Також Добкін вважає, що прокуратура буде наполягати на заставі "в якісь сотні мільйонів або мільярдів".

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада підтримала три подання генпрокурора про надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Добкіна.

Як повідомлялося 29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна. За його словами, в діях Добкіна "вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн".

12 липня Комітет Верховної Ради з питань регламенту визнав законним і мотивованим лише одне поданнягенерального прокурора України Юрія Луценка на народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна - про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності. Два інших подання про надання згоди на затримання та на арешт Добкіна комітет визнав недостатньо мотивованими.