НОВИНИ

Білий дім оприлюднив стенограму розмови Порошенка з Трампом

Лідери країн обговорили низку важливих питань.

Прес-служба Білого дому опублікувала стенограму розмови, що відбулася напередодні, 20 червня, президента України Петра Порошенка з президентом США Дональдом Трампом. Стенограма розміщена на сайті Білого дому.

Президент Трамп заявив, що для нього велика честь зустрітися з президентом Порошенком. "Президентом України - країни, в справи якої ми всі глибоко залучені. Ви це бачите, все читають про це", - сказав Трамп.

Порошенко зазначив, що Трамп є "одним з найбільш надійних прихильників і партнерів - стратегічних партнерів для України". "Я абсолютно впевнений, що Україна - це історія успіху. І я пишаюся тим, що ви, пане президент, і Сполучені Штати - співавтори цієї історії успіху", - заявив Порошенко. 

Нагадаємо, у вівторок, 20 червня, президент України Петро Порошенко після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом заявив, що Україна отримала тверду підтримку з боку США. 

Сторони обговорили питання імплементації Мінських угод. Крім того, за словами Порошенка, Трамп дав доручення розширити співпрацю з Україною у військово-технічному напрямі. Також Петро Порошенко передав віце-президенту США Майку Пенсу листа від родичів українських заручників на окупованих територіях і в Росії та отримав запевнення в сприянні США для їх звільнення.

Представництво Європейського Союзу в Україні повідомляє, що президента України Петра Порошенка очікують з візитом в Брюсселі після його поїздки до Вашингтона.