НОВИНИ

На рахунки Мін'юсту надійшли понад $500 тисяч, виведених за часів Януковича

Кошти, розтрачені колишнім керівництвом Міністерства юстиції, повернули зі США.

У п'ятницю,16 червня, на рахунки Міністерства юстиції надійшли понад 500 тисяч доларів, які були розтрачені керівництвом міністерства юстиції часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомила прес-служба ГПУ.

Кошти повернули до українського бюджету за сприяння Генпрокуратури України та Міністерства юстиції США. 

ГПУ інформує, що ці кошти були виведені представниками колишньої влади за фіктивною угодою про надання послуг. Вони були розтрачені керівництвом міністерства юстиції часів президентства Віктора Януковича та виведені з України шляхом укладення фіктивної угоди про надання послуг з однією з американських фірм.

Генеральна прокуратура продовжує здійснювати досудове розслідування за ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Нагадаємо, 28 квітня секретар РНБО Олександр Турчинов і генпрокурор Юрій Луценко заявили, що набрало чинності рішення суду про зарахування до держбюджету 1,5 млрд доларів, арештованих на рахунках Віктора Януковича і його оточення. 3 травня президент Петро Порошенко повідомив, що конфісковані 1,1 млрд доларів зараховані на рахунки Держказначейства.