НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Прокуратура наполягатиме на заочному процесі у справі про держзраду Януковича

Прокурор також назвав неправдивими заяви адвокатів Януковича щодо відмовив у заочному розгляді цієї справи.

Прокуратура наполягатиме на проведенні спецального (заочного) провадження у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича, якщо той не з'явиться до суду. Про це заявив прокурор Головної військової прокуратури Руслан Кравченко, передає кореспондент Тижня.

"Сторона обвинувачення наполягатиме на призначенні спеціального судового провадження (заочного судового провадження) якщо обвинувачений Янукович не приїде до зали суду", - сказав Кравченко.

Прокурор також назвав неправдивими заяви адвокатів Януковича щодо відмовив у заочному розгляді цієї справи.

"Сьогодні не було відмовлено стороні обвинувачення щодо задоволення спеціального судового провадження, а тільки було перенесено розгляд даного клопотання на наступне судове засідання. Сторона обвинувачення задоволена даним рішенням і поважає його. На наступному судовому засіданні буде вирішено, чи задовільнить клопотання сторони обвинувачення щодо призначення та проведення спеціального судового провадження, а також буде зачитаний обвинувальний акт зі сторони обвинувачення та визначений порядок дослідження доказів", - додав Кравченко.

За словами Кравченка, суд визначив, що обвинувальний акт сторони обвинувачення відповідає вимогам і нормам КПК України, складений правильно та може розглядатися у судових засідіннях.

Як повідомлялося, відкрите судове засідання щодо державної зради колишнього президента Віктора Януковича відбудеться 26 червня цього року о 10.00.

4 травня 2017 року Оболонський районний суд Києва розпочав підготовче засідання у справі проти Віктора Януковича про державну зраду за процедурою спеціального (заочного) досудового розслідування. У прокуратурі заявили, що в суді вимагатимуть для Януковича довічного ув'язнення.