НОВИНИ

Макрон пообіцяв жорсткий діалог з Росією

Водночас, у Путіна зазначили, що велике місце на переговорах займе Україна.

Президент Франції Еммануель Макрон обіцяє провести жорстку розмову під час першої зустрічі з президентом Росії Владіміром Путіним 29 травня. Зустріч відбудеться у Версальському палаці під Парижем, повідомляє Reuters.

За його словами, попри те, що відносини між двома державами були затьмарені недовірою, діалог з Кремлем має життєво важливе значення для вирішення низки міжнародних суперечок. 

"Конче необхідно говорити з Росією, тому що існує ціла низка міжнародних питань, які не будуть вирішені без жорсткого діалогу з нею. Я буду вимогливим під час розмови з Росією", - наголосив Макрон.

Водночас помічник президента РФ Юрій Ушаков напередодні візиту Путіна до Франції заявив, що пріоритетними темами міжнародної частини переговорів будуть перспективи "нормандського формату" і Україна, ядерна проблематика КНДР, ситуація в Сирії та Лівії.

"Україна (на переговорах - Ред.) буде займати велике місце з точки зору перспектив функціонування "нормандського формату", - сказав Ушаков.

Як повідомлялося, президент Франції Емманюель Макрон 29 травня проведе зустріч з російським лідером Владіміром Путіним у Версальському палаці. 

Родичі українських політичних в’язнів, яких утримує Кремль, звернулися до Макрона напередодні зустрічі з Путіним з проханням, щоб він вимагав від нього звільнення заручників.