НОВИНИ

Бойовики змінили тактику обстрілу позицій сил АТО в районі Новозванівки — штаб

Відчутне загострення спостерігається після ротації бойовиків, що відбулася на початку травня.

Бойовики застосували новітні боєприпаси під час обстрілів позицій сил АТО під Новозванівкою. Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.

«На позиціях сил Антитерористичної операції, які стримують ворога в районі населеного пункту Новозванівка нещодавно було гаряче. Впродовж декількох діб російсько-терористичні угрупування «насипали» туди більше півсотні мін та снарядів калібру від 82 до 152 мм, також застосували новітні боєприпаси. Наші військовослужбовці мають цьому переконливий доказ – глибоку, метрів п’ять у ширину та два углиб, вирву, яка утворилась два дні тому», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється про відчутне загострення після ротації бойовиків, що відбулася на початку травня.

Дивіться також: Бойовики зосередили мінометний вогонь на Приморському напрямку - карта АТО

«Свіжі «відпускники» відразу заходилися нав’язувати свою волю українським військовослужбовцям. Наприклад, раніше провокації відбувалися здебільшого вночі, то зараз небезпека чатує на бійців і вдень. А ще вони полюбляють хитрувати запрошують «режим тиші», а вже через дві-три години (час який їм потрібно для ротації своїх сил) продовжують обстріли з новою силою», - розповіли в штабі.

Також повідомляється, що українські військові не реагують на провокації, вогонь у відповідь відкривають досить рідко з використанням вогневих засобів «малих» калібрів.

Нагадаємо, минулої доби терористи 43 рази обстріляли позиції Збройних сил України, втрат серед українських військовослужбовців не було.