НОВИНИ

США розширили санкції щодо Сирії та внесли до чорного списку родича Асада

Серед внесених до санкційного переліку осіб значиться Мухаммад Аббас, який є двоюрідним братом президента Сирії Башара Асада.

Сполучені Штати Америки розширили санкції щодо Сирії та внесли до санкційного списку п'ять фізичних і п'ять юридичних осіб із Сирії, відповідальних за продовження насильницьких дій, які чинить уряд Башара Асада, повідомили у прес-службі Міністерства фінансів США у вівторок, 16 травня.

Зазначається, що серед внесених до санкційного переліку осіб є Мухаммад Аббас, який є двоюрідним братом президента Сирії Башара Асада.

Окрім того, Аббас є родичем сирійського бізнесмена Рамі Маклуфа, на якого Мінфін США наклав санкції ще в 2008 році за звинуваченням у спонсоруванні корупції у сирійському уряді.

За наявною інформацією, США наклали санкції на Аббаса, оскільки той представляв фінансові інтереси Маклуфа.

Також, були накладені санкції на організацію Al-Bustan Charity та її директора, оскільки її власником є Рамі Маклуф. До санкційного списку внесли також Іхаба та Іяда Маклуфів, братів Рамі Маклуфа, за допомогу сирійському уряду обходити санкції.

Як повідомлялося, 9 травня президент США Дональд Трамп поінформував Конгрес про продовження на один рік санкцій щодо влади Сирії.

Нагадаємо, у квітні Міністерство фінансів США заявило про запровадження масштабного пакету санкцій проти режиму президента Сирії Башара Асада у відповідь на хімічну атаку проти цивільних.