НОВИНИ

На Донбасі “казаки” не виконують накази російських військових - розвідка

Військовослужбовців ЗС РФ звинувачують у розкраданні фінансування та недолугому командуванні.

У зоні проведення антитерористичної операції серед особового складу російських окупаційних військ посилюється напруження через поглиблення протиріч між кадровими російськими військовими та іншими категоріями військовослужбовців, повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України у суботу, 13 травня.

Зазначається, що зростає рівень колективної недовіри особового складу до командування з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, насамперед до російських офіцерів, яких підозрюють у махінаціях з грошовим забезпеченням, причетності до розкрадання озброєння та іншого військового майна, а також, що вони пов’язані з місцевим криміналітетом. 

За даними розвідки, з травня у населеному пункті Голубівка Луганської області збільшилась кількість випадків сутичок між російськими військовими та представниками т.зв. “казацьких формувань”.

“Мають місце факти відмови виконувати “казацьким” командуванням накази російських офіцерів, які обвинувачуються у розкраданні фінансування та недолугому командуванні, що призводить до невиправданих втрат особового складу та техніки”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, за інформацією ГУР МО 4 травня, на Донбасі між “горлівськими” і “донецькими” терористами почалися розбірки за ресурси.