НОВИНИ

У штабі повідомили про добровільний перехід бійця ЗСУ на бік терористів

За попередньою інформацією українець самовільно залишив місце служби наприкінці березня 2017 року.

У штабі антитерористичної операції повідомили у п'ятницю, 12 травня, про добровільний перехід сержанта Збройних Сил України Гап’яка Т.Я. на бік терористів. 

Зазначається, що за попередньою інформацією встановлено, що Гап'як самовільно залишив місце служби наприкінці березня 2017 року. За даним фактом провели службове розслідування, а також надіслали повідомлення у військову прокуратуру та у Військову службу правопорядку.

«Після ретельного вивчення інциденту, який стався наприкінці березня, та врахування всіх обставин військовослужбовця було позбавлено військового звання «сержант» згідно Дисциплінарного Статуту Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що матеріали службового розслідування направили до військової прокуратури для ухвалення правового рішення за статтею 430 ККУ – «Добровільна здача в полон».

Нагадаємо, напередодні у мережі Інтернет з'явилося відео допиту невизначеними особами військовослужбовця Збройних Сил України. 

Як повідомлляося, 8 травня у Берліні українці провели акцію на підтримку заручників, яких утримують бойовики на Донбасі.