НОВИНИ

ФСБ Росії заявила про затримання ще одного підозрюваного у причетності до теракту в метро Санкт-Петербурга

У спецслужбі зазначили, що наразі ведеться слідство.

Федеральна служба безпеки РФ затримала у Москві громадянина однієї із середньоазіатських республік за підозрою в причетності до теракту в метро Санкт-Петербурга. Про це повідомили у прес-службі ФСБ РФ.

"ФСБ Росії в рамках окремого слідчого доручення СК Росії 11 травня 2017 року у Москві здійснений розшук і затримання громадянина однієї із середньоазіатських республік Ерматова М.Б, причетного до незаконного обігу вибухових речовин, що пов'язано з вчиненням підриву саморобного вибухового пристрою в метро Санкт-Петербурга терористом-смертником Агбаржоном Джаліловим 3 ​​квітня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

У спецслужбі зазначили, що наразі ведеться слідство, Ерматов перевіряється на причетність до розслідуваної теракту.

Як повідомлялося, ймовірний організатор теракту Аброр Азімов був заарештований 18 квітня,  а 20 квітня Басманний суд Москви взяв під варту і його старшого брата Акрама Азімова.

Нагадаємо, у російському Санкт-Петербурзі 3 квітня прогримів вибух у вагоні метрополітену, який рухався синьою гілкою між станціями "Сінна площа" та "Технологічний інститут". Під час вибуху загинули 16 людей, ще 49 отримали поранення.